Okná

Okná

Okenné systémy plnia viac ako len účel predelenia vonkajšieho sveta a interiéru. Poskytujú jedinečnú atmosféru obytného priestoru, ochranu a bezpečnosť. 

S príchodom pasívnych domov a zvýšením dôrazom na izoláciu ponúkame moderné okná FEDÁK. Okrem vysokého komfortu bývania majú skvelé tepelné a zvukové izolačné vlastnosti. Zvyšujú komfort a znižujú náklady na vykurovanie.

Okná FEDÁK sú odolné voči poveternostným vplyvom a majú dlhú životnosť.

Demonštrujú štýlový dizajn interiéru a dopĺňajú jedinečný charakter domu. Máte k dispozícii veľké množstvo možností prispôsobenia.

Okná FEDÁK ponúkajú veľa komfortných funkcií. Sú tiež dostupné v prakticky neobmedzenom tvare a farbe. Vaše priania a nápady sa stávajú skutočnosťou.

Výber prvkov stavby je veľmi dôležitý krok pri realizácií novostavby alebo rekonštrukcie. Radi poradíme a podporíme klientov pri výbere. Bez ohľadu na to, či sa primárne zaoberáte aspektmi, ako je úspora energie alebo sofistikovaný vzhľad – nájdeme pre vás to správne riešenie.

Využite veľký výber okien od spoločnosti FEDÁK PLUS, ako aj naše dlhoročné skúsenosti. 

Vysoko kvalitné okná FEDÁK spĺňajú najvyššie nároky až po posledný detail. V prípade otázok kontaktujte našich odborníkov.

Eurookná

Eurookná
ikona-logo-2

Drevohliníkové okná

drevohlinik
ikona-logo-2

Hliníkové okná

Hliníkové okná
ikona-logo-2

Plastové okná

ikona-logo-2

Deliace steny

Steny-fedak
ikona-logo-2

Kvalita a precíznosť je motto našej firmy.

kvalita

Harmónia kvality a štýlu pre každého

technika-servis

Prvotriedna technika a špičkový servis

starostlivosť

Starostlivosť od nákupu po montáž

referencie

Dlhá história a množstvo referencií