Hliníkové okná

Hliníkové okná ALUHAUS SUPERIAL

Hliníkové okná ALUHAUS SUPERIAL moderný a elegantný design profilov ALIPLAST v spojení so špičkovými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Hliníkový profilový systém je určený predovšetkým pre okná nainštalované v konštrukciách fasády alebo zimné záhrady.

Systém ALUHAUS SUPERIAL vyhovuje náročnejším požiadavkám zákazníkov hlavne pre svoje tepelné a akustické vlastnosti a jeho popularita týmto stále rastie aj na Slovensku.

Systém je určený predovšetkým pre okná nainštalované v konštrukciách fasády alebo zimné záhrady. Izolačné vložky pre prerušenie tepelného mostu šírky 34 mm sú vyrobené z inovačných materiálov. Hrúbka používaných sklených výplní sa pohybuje od 14 do 70mm.

  • Šírka rámu konstrukčná hlbka profilov: rám – 75 mm, krídlo – 84 mm
  • Súčiniteľ prechodu tepla rámu Uf = do 1,02 W/m2.K
  • Súčiniteľ prechodu tepla zasklenia Ug = do 0,5 W/m2.K
  • Súčiniteľ prechodu tepla okna Uw = do 0,9 W/m2.K

Hliníkové okná ALUHAUSE STAR

Hliníkové okná ALUHAUS STAR moderný a elegantný design profilov ALIPLAST v spojení so špičkovými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Hliníkový profilový systém najvyššieho štandardu je určený pre nízkoenergetické a pasívne stavby a pre všetky druhy novostavieb. 

Systém ALUHAUS STAR vyhovuje náročnejším požiadavkám zákazníkov hlavne pre svoje tepelné a akustické vlastnosti a jeho popularita týmto stále rastie aj na Slovensku.

Systém najvyššieho štandardu je určený pre nízkoenergetické a pasívne stavby a pre všetky druhy novostavieb. Izolačné vložky pre prerušenie tepelného mostu šírky 45 mm sú vyrobené z inovačných materiálov. Hrúbka používaných sklených výplní sa pohybuje od 21 do 82mm.

  • Súčiniteľ prechodu tepla rámu Uf = do 0,8 W/m2.K
  • Súčiniteľ prechodu tepla zasklenia Ug = do 0,5 W/m2.K
  • Súčiniteľ prechodu tepla okna Uw = do 0,7 W/m2.K

Kvalita a precíznosť je motto našej firmy.

kvalita

Harmónia kvality a štýlu pre každého

technika-servis

Prvotriedna technika a špičkový servis

starostlivosť

Starostlivosť od nákupu po montáž

referencie

Dlhá história a množstvo referencií