Oceľové ploty WISNIOWSKI

Kompletná ponuka plotov s moderným aj tradičným vzorom.

Oplotenie WIŠNIOWSKI vyznačí váš priestor. Zaistí vašu bezpečnosť a stane sa strážcom vašeho súkromia. Na základe preferencií a požiadaviek našich zákazníkov sme vytvorili desiatky vzorov, ktoré sa ľahko prispôsobia tradičnej aj modernej zástavbe. Komfortné riešenie vstupných brán a bránok zaisťuje kontrolu prístupu na váš pozemok. Prinášame vám prestížne, funkčné a trvanlivé systémy oplotenia pozemkov .

Ploty

Premyslený systém – FUNKČNÉ SYSTÉMOVÉ RIEŠENIE

Oplotenie WISNIOWSKI sa hodí na každý pozemok. Sú to systémové riešenia brán, bránok a stĺpikov a segmentov, ktoré je možné zostaviť a ideálne prispôsobiť pre každý typ pozemku. Perfektne vybrané komponenty zaručujú jednoduchú a rýchlu montáž. Oplotenie WISNIOWSKI zaisťuje nielen funkčnosť ale aj bezpečnosť vášho domova.

Oplotenie

AKÉ BUDE VAŠE OPLOTENIE?

PRIELOM V NAVRHOVANÍ OPLOTENIA

Dobre premyslené a profesionálne navrhnuté oplotenie je podmienkou pre komfortné užívanie. Preto je dôležité funkčné naplánovanie všetkých použitých prvkov: vstupných brán, bráničiek a jednotlivých segmentov .

Vytvorenie optimálneho riešenia uľahčuje náš prelomový softvér AW Expert, unikátne aplikácie pre navrhovanie oplotenia. Tento nástroj v rukách obchodníka poskytuje možnosť vytvoriť projekt spoločne s rozpočtom v priebehu niekoľkých minút. AW Expert upraví projekt oplotenia ako pre veľké tak i pre malé pozemky bez ohľadu na tvar terénu. Vďaka tomu pri návrhu nového oplotenia alebo pri plánovaní opravy starého, je možné už na začiatku vidieť a upravovať línie oplotenia, zvoliť verziu osadenie segmentov, rozhodnúť o umiestnení brány a bránky ba dokonca aj poštovej schránky. Vypracovaný projekt je súčasne aj rozpočtom, môže tiež tvoriť prílohu k žiadosti na príslušný úrad. Možnosť vytlačenia projektu do značnej miery uľahčuje neskoršiu objednávku.

Radi pomôžeme s tvorbou komplexného riešenia, od projektu až po realizáciu. Ozvite sa nám prostredníctvom formuláru nižšie alebo na našom telefónnom čísle.

ploty-brány

BEZPEČNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ

Určujúcim prvkom funkčného a spoľahlivého prístupu na pozemok je správne vybraná vstupná brána. V závislosti od podmienok pozemku si môžete vybrať tradičnú dvojkrídlovú bránu alebo komfortnejšiu – posuvnú bránu. Ich samonosná konštrukcia zaisťuje plynulú prevádzku v každých podmienkach. Je synonymom spoľahlivosti. Pre bezpečnosť a pohodlie užívateľov je pohon týchto brán ukrytý v stĺpiku integrovanom s konštrukciou. Toto unikátne riešenie poskytuje možnosť prístupu k riadiacemu mechanizmu výhradne používateľom, ktorí majú kľúč. Stĺpik tiež chráni mechanizmus pred atmosférickými vplyvmi. Automatická brána je osadená signalizačným svetlom a záťažovým vypínačom, môže byť navyše vybavená fotobunkami a ochrannou lištou. Automatické brány sú zariadenia, preto brány WIŠNIOWSKI spĺňajú prísne požiadavky noriem v oblasti bezpečnosti, potvrdzuje to aj značka CE.

Fedak

KOLEKCIA PRE VÁS

Nami vytvorené kolekcie odzrkadľujú ideu, v ktorej oplotenie predstavuje dôležitý prvok úpravy priestoru. Každá z nich sa vyznačuje unikátnymi vzormi vymyslenými tak, aby uľahčili prispôsobenie oplotenia k architektúre objektu. Vďaka tomu získavame efekt harmónie štýlu. V obrovskej ponuke sú vzory nadväzujúce na tradičnú metalo plastiku, klasické štýlové formy, ako aj moderné trendy v architektúre.

Fedak-ploty

Kvalita a precíznosť je motto našej firmy.

kvalita

Harmónia kvality a štýlu pre každého

technika-servis

Prvotriedna technika a špičkový servis

starostlivosť

Starostlivosť od nákupu po montáž

referencie

Dlhá história a množstvo referencií