Fedák Softline ENERGO
4. januára 2017

Okná

Okná FEDÁK

Okenné systémy plnia viac ako len účel predelenia vonkajšieho sveta a interiéru. Poskytujú jedinečnú atmosféru obytného priestoru, ochranu a bezpečnosť.Dnes, okrem vysokého komfortu bývania, rastú nároky aj na iné faktory, ako je efektívna tepelná a zvuková izolácia. Moderné okná pomáhajú šetriť drahú vykurovaciu energiu, čím znižujú náklady na vykurovanie, ako aj emisie CO2.

Okná FEDÁK majú výborné tepelnoizolačné vlastnosti , sú odolné voči poveternostným vplyvom a majú dlhú životnosť.


Tiež demonštrujú štýlový dizajn interiéru a dopĺňajú jedinečný charakter domu. Ďalšou rozhodujúcou výhodou je, že máte k dispozícii veľké množstvo možností prispôsobenia.
Napríklad okná FEDÁK ponúkajú nielen veľa komfortných funkcií, ale sú tiež dostupné v prakticky neobmedzenom tvare a farbe. Takže sa vaše priania a nápady stávajú skutočnosťou.Táto rôznorodosť však vyžaduje starostlivo naplánovať výber nových okien pre Vašu stavbu alebo rekonštrukciu. My Vás chceme v tomto procese podporiť. Bez ohľadu na to, či sa primárne zaoberáte aspektmi, ako je úspora energie alebo sofistikovaný vzhľad - nájdeme pre vás to správne riešenie!

Využite veľký výber okien od spoločnosti FEDÁK PLUS, ako aj naše dlhoročné skúsenosti .
Naše vysoko kvalitné okná FEDÁK spĺňajú najvyššie nároky až po posledný detail .
Ak máte záujem o naše výrobky , radi Vám poradíme a odpovieme na všetky vaše otázky.