Fedák Softline THERMIC
29. marca 2017
Fedák PASIV
31. mája 2017

Segmentová brána UniTherm

Brány UniTherm vznikly pre potreby nízkoenergetického stavebníctva. Plne využívajú tepelné vlastnosti panelu INNOVO hrúbky 60 mm a v ňom použitých systémov tesnení. Znamená to viacej ušetrenej energie v domácnosti.

Garazove brany Wisniowsky
Garazove brany Wisniowsky

Popis Brány UniTherm vznikly pre potreby nízkoenergetického stavebníctva. Plne využívajú tepelné vlastnosti panelu INNOVO hrúbky 60 mm a v ňom použitých systémov tesnení. Znamená to viacej ušetrenej energie v domácnosti.
Koeficient tepelného prieniku panelu Uf = 0,37 W/m2.K
Tepelný koeficient brány U = 0,37 W/m2.K

Panel INNOVO 60mm

Unikátna konštrukcia panelu INNOVO v hrúbke 60 mm umožňuje dosiahnutie výborných tepelných parametrov. Predstavuje súčasne dokonalú základňu pre stavbu plášťa. Špeciálne riešenie ako je systém peťvrstvého ohýbánia plechu, zaručuje stabilné upevnenie dielcov, čo ešte viacej zvyšuje odolnosť konštrukcie.
1. Vnútorný elastický kryt miest spojenia panelov
2. Hliníkové profily upevňujúce kryt
3. 5 vrstev plechu
4. Tesnenie medzi panelmi
5. Skrytý záves
6. Tichá a bezchybná prevádzka brány


TRVANLIVOSŤ

Brány UniTherm splňajú prísne normy pre odolnosť proti pôsobeniu vetra, prenikaniu vody a priepustnosti vzduchu. Súčiniteľ týchto parametrov má vplyv nielen na predlženie doby používania brán, ale tiež na zachovanie ich estetického vzhľadu po dlhý čas.* * 20 tisíc cyklov, to je takmer 14 rokov bezporuchovej činnosti pri 4 cykloch denne.

Garazove brany Wisniowsky