Vchodové dvere pre váš dom

Stojíte pred rozhodnutím kupovať kvalitné vchodové dvere? Avšak, ako nájsť tie pravé vchodové dvere pre váš dom? 

Vchodové dvere sú výnimočné, reprezentatívne, odrážajú váš osobný vkus a prispôsobujú celkový štýl domu. Zároveň sú tiež spoľahlivou ochranou a spĺňajú požiadavky na tepelnú a zvukovú izoláciu.

Ponúkame vám kvalitné drevené dvere z vlastnej produkcie  klasických alebo moderných prémiových prevedení dverí, ako aj rôznych farebných variantov. V ponuke máme aj hliníkové  a oceľové dvere od firiem HORMANNWIŚNIOWSKI   alebo ALUHAUS .Tieto dvere je možnosť vyrobiť ako protipožiarne dvere. Vďaka tomuto veľkému výberu máte možnosť prispôsobiť vchodové dvere podľa všetkých individuálnych želaní a  potrieb.

Dvere NOVA

Vchodové dvere NOVA sú vyrobené z hliníka a ocele . Elegantné, štýlové dvere s množstvom farebných prevedení RAL mat štruktúra alebo drevodekorov . Kolekcia obsahuje 39 vzorov dverí .

Hliníkové dvere

Elegantné, štýlové, profesionálne.  Hliníkové dvere dodávajú unikátny moderný nádych každej domácnosti. Objavte možnosti hliníkových dverí . Hliník je materiálom s vysokou trvanlivosťou je zároveň ľahký a húževnatý. Vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam je vhodný pre použitie pri výrobe vchodových dverí.

Charakterizujú sa výnimočnou estetikou a vysokou úrovňou bezpečnosti s vysokou energetickou úspornosťou. Ďalšou výhodou je bohatá škála modelov a možnosť dodať dverám individuálny charakter širokým výberom farieb, vzorov výplní a príslušenstva.

Výber dverí a ďalších funkčných estetických prvkov domu vie byť veľmi zdĺhavý a náročný. Naši odborníci s dlhodobými skúsenosťami radi pomôžu s výberom.

Vchodove-dvere

Drevené dvere

Drevo – materiál priamo z prírody. Dodáva domu osobnosť plnú života a pokoja. Kvalitné drevené dvere FEDÁK budú spoľahlivou oporou v každej situácií. Vyberte si z praktických modelov druhu KLASIK alebo moderným dreveným dverám PREMIUM. Vchodové dvere vyrábame na mieru  podľa želania zákazníka.

Výber dverí a ďalších funkčných estetických prvkov domu vie byť veľmi zdĺhavý a náročný. Naši odborníci s dlhodobými skúsenosťami radi pomôžu s výberom.

Oceľové dvere a protipožiarne dvere

Známe svojou bezpečnosťou a odolnosťou. Sú určené pre pre technické miestnosti ako napríklad  garáž , kotolňa alebo výrobné priestory. K dispozícii máte na výber dvere v hrúbke 40 alebo 60mm v rôznych farebných prevedeniach. K dispozícii je tiež variant protipožiarnych dverí EI30 a EI60 v triede RC2 a RC3 vyplnená minerálnou vlnou

S vchodovými dverami od firmy FEDÁK PLUS ste na bezpečnej strane.

Kvalita a precíznosť je motto našej firmy.

kvalita

Harmónia kvality a štýlu pre každého

technika-servis

Prvotriedna technika a špičkový servis

starostlivosť

Starostlivosť od nákupu po montáž

referencie

Dlhá história a množstvo referencií