Vitajte vo svete okien

Okná sú jednou z najdôležitejších častí každej stavby. Poskytujú jedinečnú atmosféru obytného priestoru, ochranu a bezpečnosť. S príchodom pasívnych domov a zvýšeným dôrazom na izoláciu vám ponúkame  okná modernej konštrukcie splňajúce aj tie najprísnejšie požiadavky na tepelné a zvukovo izolačné vlastnosti. Zvyšujú komfort a znižujú náklady na vykurovanie. Naše okná sú odolné voči poveternostným vplyvom a majú dlhú životnosť. K dispozícii máte veľké množstvo možností výberu okenných profilov a farebných a dizajnových prevedení . Poskytujeme vám tak príležitosť vytvoriť  jedinečný charakter vášho domu.

Naše okná ponúkajú veľa komfortných funkcií. Sú tiež dostupné v prakticky neobmedzenom tvare a farbe. Vaše priania a nápady sa tak môžu stať  skutočnosťou.

Výber prvkov stavby je veľmi dôležitý krok pri realizácií novostavby alebo rekonštrukcie. Radi poradíme a podporíme klientov pri výbere. Bez ohľadu na to, či sa primárne zaoberáte aspektmi, ako je úspora energie alebo sofistikovaný vzhľad , nájdeme pre vás to najlepšie riešenie.

Využite veľký výber okien od spoločnosti FEDÁK PLUS, ako aj naše dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti. 

 

Plastové okná

Okná sú vyrábané z prvotriedneho profilu VEKA najvyššej triedy A . Na naše výrobky poskytujeme 7 ročnú záruku. Vybrať si môžete z produktov určených pre rekonštrukcie domov až po výrobky určené pre pasívne budovy spĺňajúce najprísnejšie parametre. V našej ponuke nájdete okná s vynikajúcimi tepelnoizolačnými parametrami . Stavebná hĺbka profilov je 70mm , 76 mm alebo 82mm.

 

ikona-logo-2

Hliníkové okná

Hliníkové okná z produkcie firmy ALUHAUS alebo WIŚNIOWSKI sú zárukou tej najvyššej kvality .

V našej ponuke nájdete moderné profily do stavebnej hĺbky až 90mm so zvýšenou tepelnou izoláciou a prerušeným tepelným mostom. Vyznačuje sa vynikajúcimi parametrami tepelnej izolácie, vodotesnosti, zvukovej izolácie a odolnosti proti zaťaženiu vetrom. Húževnatosť hliníkových profilov je zárukou dlhodobého a bezpečného používania okien . Umožňuje nám tak vytvárať konštrukcie väčších rozmerov .  Hliníkové okná zaručujú tiež vysokú úroveň tesnosti, čo má priamy  vplyv na zníženie nákladov za vykurovanie.

Hliníkové okná
ikona-logo-2

Eurookná

Drevené okná z našej produkcie . Vyše 20ročné skúsenosti vo výrobe drevených okien sú zárukou najvyššej kvality, ktorá je pre nás ako výrobcu okien veľmi dôležitá.

Drevo je vďaka svojej prirodzenej kráse a výnimočným vlastnostiam atraktívnym materiálom pre okná a dvere . Drevené okná sú možnosťou, ako zdôrazniť krásu priestorov a celkový vzhľad budovy . Preto je také dôležité, aby architektonicky ladili s celkovým obrazom. Moderné drevené okná sa v dnešnej dobe vyrábajú z mnohých druhov dreva. Na výrobu okien sa najčastejšie používa smrek, sibírsky smrekovec alebo dub. Výber materiálu má priamy vplyv na dôležité technické aspekty, akými sú tepelná izolácia, zvuková izolácia. Správne zvolené drevené okná a dvere sú schopné zaručiť optimálnu izbovú teplotu a pokoj.  

Eurookná
ikona-logo-2

Drevohliníkové okná

Drevohliníkové okná sú našim veľmi exkluzívnym produktom s dlhou životnosťou.

Kombinácia týchto dvoch materiálov využíva ich výhody – teplo a elegancia zvnútra, ochrana a moderná dizajn zvonka. Drevohliníkové okná sú vďaka vonkajšiemu hliníkovému plášťu mimoriadne odolné voči poveternostným vplyvom. Chráni drevo pred dažďom alebo škodlivým UV žiarením. Drevohliníkové okná sú preto z vonkajšej strany bezúdržbové a ľahko sa čistia. Hliníkovú kapotáž je možné vyrobiť v akomkoľvek farebnom prevedení a dosiahnúť tak požadovaný jedinečný charakter vášho domu.

drevohlinik
ikona-logo-2

Hliníkové deliace steny

Deliace steny sú určené pre použitie v objektoch na verejné účely v kancelárskych budovách, obchodoch, bankách, výrobných priestoroch. Účelom je predeliť priestor a usporiadať ho podľa vlastných predstáv FEDÁK PLUS pomáha svojím klientom aj pri výbere a tvorbe komplexných riešení na splnenie požiadaviek a očakávaní.

Steny-fedak
ikona-logo-2

Kvalita a precíznosť je motto našej firmy.

kvalita

Harmónia kvality a štýlu pre každého

technika-servis

Prvotriedna technika a špičkový servis

starostlivosť

Starostlivosť od nákupu po montáž

referencie

Dlhá história a množstvo referencií